Михайло Цимбалюк: „На всіх посадах служив Україні та народу, ніколи — владам і режимам”

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

21 листопада, на Михайла, громадському діячу, державотворцеві й науковцю Михайлові Цимбалюку виповнилося 50 років.

Коли бачиш усміхнених європейців, які приїжджають до Львова автошляхами–гостинцями, чи представників світового співтовариства, котрі приземляються на міському летовищі „Король Данило”, або тих, хто любується красенем-стадіоном „АренаЛьвів”, відразу на гадку приходить той, кому пощастило усі ці проекти успішно і вчасно реалізувати. І не тільки у Львові, а й в інших областях, куди закидала його доля. У Тернопільській, Рівненській, Полтавській областях та місті Києві Михайло Цимбалюк зробив багато добрих справ. Він — із тих, хто ніколи не чекає, що стане легше, простіше, краще. Труднощі будуть завжди. Тому намагається примножувати якомога більше добра, віддаватися сповна кожному новому дню України.

Про наболіле, минуле, сьогодення і майбутнє Михайло Цимбалюк у свій ювілей ділиться із читачами нашої газети.

Про ювілей

— Ще років п’ять тому страшенно хотілося притишити плин часу – він тепер летить у моєму віці надзвичайно швидко. Згадується народна мудрість: коли ти маленький – роки йдуть, як воли, коли трошки старший — біжать, як коні, ще старший — летять, як лебеді, потім — як потяги, і нарешті — як ракети. Я вже на тому етапі, коли час збігає зі швидкістю ракети. Хоча хотілося б їхати ще потягом... А в душі видається, що ще молодий, таке враження, ніби мені десь 25. Чим далі, усвідомлюєш, що в житті є такі речі, які ніде не придбаєш і не зможеш купити навіть за шалені гроші, –  честь, доброта, чуйність і людяність...

У когось найкращі людські якості заклалися генетично, передалися з материнським молоком. А в когось вони набуті протягом повсякденної наполегливої праці над самим собою. Не кожному дано прожити так, щоби тебе поважали просто як звичайну людину, створену Богом. У мене були спади, були й підйоми. Неодноразово боляче падав, але знаходив сили і піднімався знову.

Народився я у простій селянській сім’ї на Гуцульщині. Був першою дитиною у батьків, з’явився на білий світ засніженої зими у свято, яке шанували і шанують у нашій родині, — на Михайла. Звісно, що розмов, як назвати дитину, навіть не велося. Та й мама зробила татові подарунок долі, адже він також Михайло. З роками у невеличкій хатинці нас уже бігало п’ятеро. Окрім мене, батьки дали життя ще трьом синам і нашій наймолодшій сестричці. Звісно, змалку весь тягар відповідальності ліг на мої плечі. Як найстаршому доводилося відповідати за всіх молодших.

Щастя — коли найрідніші тобі люди здорові! Решту відремонтуємо, купимо, здобудемо... Ось це я нині маю, від цього мені тепло і радісно. А сам ювілей прийшов до мене доволі безрадісно. Так само, як сумно і непомітно проходить 200–річчя великого Тараса — через неоголошену війну з Росією, загальний безлад у країні, що не могло не відбитися на кожному з нас. Тому і я свята ніякого не робив. Єдиним, але дуже світлим промінчиком стало народження моєї внучки Віталіни-Марії, яка з’явилася на світ Божий 29 жовтня.

Кажуть: виховуючи хлопця – виховуєш чоловіка, виховуючи дівчинку — виховуєш націю. Горджуся своїм сином Віталієм, бачу в ньому своє продовження: енергійний, цілеспрямований, безкорисливий, досягає результату, допомагає людям. Тішуся за його сім’ю, свою невістку Аню люблю як доньку. А народження внучки — справжнє щастя, незрівнянне ні з чим іншим.

 

Про Тернопіль і Тернопілля

— Дуже мені сподобалася Тернопільщина, де, на відміну від нашого гірського краю, багато родючої землі. Десь у душі позаздрив тим людям, які мають можливість тут жити і працювати.

Коли після дев’ятого класу працював на реконструкції корівника у Чабарівцях та Васильківцях Гусятинського району, вперше познайомився з Тернопіллям, його традиціями, історією, людьми. Там я вперше заробив великі гроші — тисячу карбованців за літо. Привіз ще додому машину соломи, декілька мішків зерна. Хотів купити мотоцикла, але мама мусила витратити гроші на щось інше. Ніколи їй не перечив.

Від 1982 року, коли почав навчатися у педінституті, назавжди прикипів до Тернополя. Тут знайшов свою дружину Зоряну. Вдячний добрим людям і Господу Богу за те, що живу в цьому славному місті уже понад тридцять років і вважаю себе тернополянином – тут моя сім’я, мої друзі, могила мого рідного брата Мирона. Цей край став рідним, йому не зраджу ніде і ніколи.

Чим більше їжджу світами, тим більше розумію, що Тернопілля — моя земля, мої рідні, мої вірні друзі. Наш рід гармонійно вписався тут, нас поважають і шанують, тому хочеться за все віддячити людям цього прекрасного краю тільки добром.

Про управління

— Бог посилає нам випробування для того, щоб ми долали їх, а не впадали у відчай. Ось таке випробування довелося мені пройти на посадах начальника обласного управління міліції у Рівному, Полтаві та Львові, голови обласної державної адміністрації у Тернопільській (двічі) та Львівській областях. Завжди усвідомлював, що з наказом про призначення в будь-який момент може настати наказ про звільнення.

Є три речі, які визначають людину: праця, чесність, досягнення. Але є й три речі, які в житті ненадійні: влада, везіння, багатство.

Кожен, хто йде у владу, повинен розуміти, що вона є прекрасним засобом служіння людям. У людини нема можливості робити добро всім, але в неї є можливість нікому не робити зла. Навіть караючи злочинців, нашими руками Господь також робить добро.

На всіх посадах служив Україні та рідному народові, ніколи — владам і режимам. Ніколи не ділив людей за партійністю, віросповіданням чи чимось іншим. Найголовніше — що ти зробив і робиш для України! Як чітко і правильно все це підмітив мій улюблений поет Іван Франко:

Щастя не ждімо,

Щастя не де, а в нас!
К сонцю спішімо,
Хоч його промінь згас, —
Вдень буде знов ясність
Чистим алмазом.
В правди і волі світ
Ходімо разом!

 

Без роботи я б не зміг жити. Розумію: щось в житті треба вибирати або когось в житті вибирає щось. Я вибрав роботу, і вона вибрала мене. Але такий у мене характер, що я живу роботою, і де б не працював, завжди усе роблю від душі, з людьми і для людей. А робити просто так, не вмію. І з Божою допомогою все, за що не брався, доводив до кінця.

За всіма досягненнями стоїть Божа рука. І це пам’ятаю завжди та всюди. Як і те, що, роблячи щось за спиною в людей, ти все одно робиш це на очах у Бога. Старався не грішити, бути відкритим, доступним і щирим для людей.

Інші інтерв'ю


«Аеропорт в Тернополі буде працювати!»
Чи допоможе грузинський досвід тернопільським практикам?
Василь Шкляр: про нову книгу, містику і війну
Головний поліцейський Тернополя Володимир Струк – про перший місяць служби, хабарі та привидів
Владика з Тернополя розмовляє 5-ма мовами!
Петро Гадз: «У доброго керівника господарство працює, як годинник!»
Степан Барна: перший губернаторській рік
Мер Кременця ходить за сіллю до… чемпіона світу!
Лінійний продюсер каналу «Футбол» Галина Стасєва про спорт, футболістів...і їхніх дружин
Омелян Трач – випробуваний жорнами каральних органів радянської влади
Андрій Підлужний: про вкрадені пісні, жінок та містечкове ТБ
Ігор Бокій: «Діаспорний чемпіонат уперше отримав підтримку від Міністерства молоді та спорту»
Чому начальник тернопільської обласної юстиції зняв міліцейську форму?
Як тернопільський водіям зареєструвати авто і скільки це коштує?
Військовий Іван Трофімук: про АТО та життя у полі
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(3)

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Юридична консультація


Юридична консультація
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп