Як тернопільський водіям зареєструвати авто і скільки це коштує?

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Наприкінці минулого року структури МРЕВ зазнали потужних змін. В області було ліквідовано практично всі відділи, а на противагу їм створено територіальні сервісні центри. Функції новостворених структур значно ширші, ніж у їхніх попередників. При цьому значно спрощено процедуру видачі документів. Як тепер відбуватиметься реєстрація транспортних засобів, скільки це коштуватиме, як вплине на водіїв запровадження стандарту «Євро-5» - на всі ці запитання під час прямої телефонної лінії у редакції «Номер один» відповів виконуючий обов’язки  директора регіонального сервісного центру в м. Тернополі Святослав Вишневський.

 

- Віднедавна в Тернополі замість МРЕВ працює регіональний сервісний центр. Яка його відмінність від колишнього МРЕВ, окрім назви? (Оксана, Тернопіль)

- Внаслідок реформування Міністерства внутрішніх справ 7 листопада 2015 року було створено окрему юридичну особу – регіональний сервісний центр, до якого входять   п’ять територіальних  центрів з розташування: у Теребовлі, Чорткові, Підгайцях, Кременці та Тернополі. До їхніх функцій належить реєстрація транспортних засобів, видача та обмін посвідчень водія, видача документації, пов’язаної з перевезенням небезпечних вантажів.

Територіальні сервісні центри обслуговують громадян незалежно від місця проживання. Навіть з інших областей. Для цього особі достатньо пред’явити паспорт громадянина України. Це дуже зручно, у першу чергу, для водіїв. Адже у випадку втрати документації вони можуть одразу звернутися у будь-який центр. Його працівники на місці здійснять перевірку транспортного засобу за наявними базами та на відповідність номерних агрегатів. При позитивному висновку протягом години водій може отримати нові документи в залежності від технологічної операції (реєстрація, зміна власника, виготовлення дублікату свідоцтва про реєстрацію, заміна номерних знаків, тощо…) .

- Понад рік тому мене позбавили водійських прав. Протягом цього часу я не користувався транспортним засобом. Яка процедура повернення прав? (Олександр, Тернопіль)

- Для цього не потрібно заново проходити навчання в автошколі. Термін позбавлення прав вираховується з моменту вилучення або здачі особою водійського посвідчення. Якщо цей термін завершився, для отримання посвідчення водія потрібно звернутися у територіальний сервісний центр, повторно представити медичну довідку, паспорт та підтвердити знання ПДР, тобто ще раз скласти іспит.

- Як розраховується вартість індивідуального номерного знака і який порядок його отримання? (Петро, Тернопіль)

-Порядок видачі індивідуального номерного знака буде прописано у положеннях кожного територіального сервісного центру. На сьогодні проходить процедура затвердження нової інструкції. Після реєстрації даного документа в Міністерстві юстиції можна буде чітко сказати про порядок отримання та вартість індивідуальних номерних знаків.

Останнім часом замовлень на індивідуальні номерні знаки поменшало. У попередній інструкції було передбачено, що комбінація цифр не могла повторюватися. Аби не вийшло так, що під одним номерним знаком зареєстровано два автомобілі.

На таких номерних знаках забороняється наносити написи, які є дискримінаційними за ознаками походження, соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, ставлення до релігії, родом і характером занять, місцем проживання, за інших обставин, а також використовувати або імітувати зображення Державного Герба України, державних символів інших держав та міжнародних організацій, а також офіційні назви державних органів України, крім випадків, передбачених законодавством. На знаках дозволяється використовувати як літери кирилиці, так і літери латинської абетки.

. Номерні знаки, які мають однакові символи, наприклад «2222» або «1111», «9999» продаються за окремо визначену плату згідно з наказом МВС, зареєстрованим у Мін’юсті. Їх вартість становить 10 тис. грн. Дорожче обійдеться номерний знак із комбінацією три нулі та інша цифра, наприклад «0001» або «0003». Вони коштують 20 тис. грн. Окремо визначено вартість номерного знака «0006» та «6666». Вона становить 7500 грн. Станом на сьогоднішній день таких номерних знаків в наявності є понад 30, крім  «0001» та «7777», які за своєю популярністю раніше були вибрані декілька серій наперед.

Інші інтерв'ю


«Аеропорт в Тернополі буде працювати!»
Чи допоможе грузинський досвід тернопільським практикам?
Василь Шкляр: про нову книгу, містику і війну
Головний поліцейський Тернополя Володимир Струк – про перший місяць служби, хабарі та привидів
Владика з Тернополя розмовляє 5-ма мовами!
Петро Гадз: «У доброго керівника господарство працює, як годинник!»
Степан Барна: перший губернаторській рік
Мер Кременця ходить за сіллю до… чемпіона світу!
Лінійний продюсер каналу «Футбол» Галина Стасєва про спорт, футболістів...і їхніх дружин
Омелян Трач – випробуваний жорнами каральних органів радянської влади
Андрій Підлужний: про вкрадені пісні, жінок та містечкове ТБ
Ігор Бокій: «Діаспорний чемпіонат уперше отримав підтримку від Міністерства молоді та спорту»
Чому начальник тернопільської обласної юстиції зняв міліцейську форму?
Як тернопільський водіям зареєструвати авто і скільки це коштує?
Військовий Іван Трофімук: про АТО та життя у полі
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(3)

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Юридична консультація


Юридична консультація
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп