Судді повернули крісло голови райради дружині губернатора Надії Хоптян. Подробиці

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Гусятинський районний суд поставив крапку у так званій справі за «булаву». Дружину тернопільського губернатора Надію Хоптян поновлено на посаді голови Гусятинської районної ради, яке на хвилі революційних подій у державі в неї забрали депутати, щоб посадити в нього «свободівця» Василя Бойчука.

 

Суд закінчився, чекайте продовження

Судовий процес за позовом Надії Хоптян про визнання 23 сесії Гусятинської районної ради VI-го скликання від 3 грудня 2013 року недійсною через проголошення про її закриття та визнання недійсним обрання Василя Бойчука і його заступника Любомира Лівеля тривав майже півтора місяця. Перше судове засідання відбулося наприкінці минулого року, інші – тривали протягом чотирнадцяти днів цього року.

На попередніх слуханнях позивач Надія Хоптян розповіла суду про свої дії на тій сесії: «Після оголошення порядку денного розпочалися сварки та галас, після чого я оголосила про закриття сесії. Вважаю дії депутатів як загальні збори, які не мають юридичної сили».

Нагадаємо, Надія Хоптян під час того пленарного засідання наполягала, щоб на сесії розглядалось одне питання – про суспільно-політичну ситуацію в країні. Іншої думки були депутати. Зокрема, депутати від фракцій «Свобода» та «Батьківщина» наполягали на першочерговому включенні питань щодо звільнення голови райради та про роботу апарату районної ради. Коли Надія Андріївна відчула, що втрачає контроль над ситуацією, вона швидко покинула зал, оголосивши, що закриває сесію. Оскільки у першої леді області заступників немає, вона сподівалася, що ніхто не зможе продовжити роботу сесії. Однак не так сталося. З числа депутатського складу було обрано керівні органи, які і стали вести сесію. Було розглянуто ряд питань, серед яких у таємному режимі депутати більшістю голосів (70 з 73 «за») достроково припинили повноваження Надії Хоптян (проти пані Надії проголосували навіть депутати із фракції Партії регіонів). Також таємним голосуванням обрали нового голову та заступника. Ними стали згадані вище Бойчук і Лівель.

Одні з найгарячіших судових баталій по цій справі розгорнулися 10 січня. Того дня відбулися дебати між сторонами процесу. Кого тільки того дня не було у судовій залі! З боку позивача були присутні голова Гусятинської РДА Ігор Банира і його перший заступник Марія Гайдук (дивно, до чого тут чиновники адміністрації?) та «регіональний» депутат обласної ради Іван Кісь (зауважимо, що Надія Хоптян очолює районний осередок Партії регіонів); з боку відповідача – новий голова райради В. Бойчук та його заступник Л. Лівель, а також депутати районної ради І. Соболь, В. Охота, І. Скопецький, Я. Титор та депутат облради Я. Сувалко; з боку третьої сторони – представник Гусятинської райради Олег Марцинковський та адвокат Богдан Лихий (він же голова фракції ВО «Свобода» у Тернопільській райраді).

Колонки журналістів


Віталій Попович
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп