Тернопільські дороги планують ремонтувати по-новому

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

На капітальний ремонт доріг і міжквартальних проїздів тернопільська мерія у 2014 році планує витратити майже 25 млн. грн. З них 5 мільйонів підуть на ноу-хау. Керівництво міської ради прийняло концептуальне рішення зробити капітальний ремонт однієї з міських доріг не традиційним асфальтобетонним покриттям, а цементобетонним. За новою технологією у цьому році спочатку планували відремонтувати дорогу по вулиці Збаразькій - від двоаркового мосту до Новоапостольської церкви, але проектанти надали багато зауважень щодо комунікаціяй під цією дорогою і рекомендували дорогу по вулиці Текстильній.

 

У Тернополі асфальтові дороги замінюватимуть бетонними

Для Тернопільщини традиційним є (і, очевидно, воно залишиться ще на довгі роки)  асфальтобетонне покриття дорожнього полотна. Адже, по-перше, не закривати ж асфальтові заводи, яких на Тернопіллі є кілька. По-друге, бітум (продукт переробки нафтової промисловості), з якого виготовляється асфальт, має серйозних лобістів з Росії. Вирішити цю проблему зібралася тернопільська мерія, яка планує збудувати одну з доріг міста  за зовсім іншою технологією, а саме - з цементобетонного покриття.

– Вивчаючи параметри й експлуатаційні характеристики тернопільських доріг, виявилось, що ті технології, які ми застосовуємо, не підходять нам ні за нашими  кліматичними особливостями, ні за експлуатаційним терміном (7-8 років), натомість капіталовкладень потребують значних. Так, влітку, коли температура повітря збільшується до +30 градусів, а на асфальті може становити і всі +40-45 град., він нагрівається та розм’якшується, бо бітум – це пластичний матеріал. А коли по такій дорозі проїжджають перевантажені фури, це створює колії, дорога втрачає геометрію, тим самим руйнується верхній шар. Не менші проблеми маємо  і зимою. Під час цієї пори року мають місце по 30-40 циклів перепадів температури через нуль. І цей нуль є критичним, бо при мінусовій температурі проходить кристалізація води, вона розширяється, а при плюсовій – зменшується та, потрапляючи у шпаринки, фактично руйнує верхні шари, а потім - і нижні шари дорожнього покриття. Все це вимивається й утворюються ями, – зазначив заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський.

Не маючи достатньо коштів на капітальні видатки, тернопільські дорожники за старими технологіями пробують відновити дороги (ямковим або поточним ремонтом), не до кінця розуміючи, що тим самим заганяють місто у  технологічно-фінансовий тупик. Як з нього вийти, місцевим  дорожникам взялися допомогти їхні колеги з Іспанії. Інженери-проектанти з цієї країни вже кілька разів побували в Тернополі та вивчали як вплив кліматичних умов на дороги, так і місцеві ґрунти.

– Спеціалісти прийшли до висновку, що для наших ґрунтів, кліматичної зони, інтенсивності опадів та температурних параметрів (зимових і літніх) оптимальною має бути дорога більш жорсткої конструкції та покриттям, а саме - цементобетонна. Бетонки, як називають фахівці ці дороги, мають більший коефіцієнт жорсткості та експлуатаційні параметри і менший знос. І, що найголовніше, термін експлуатації їх складає 35-40 років. Тому міське керівництво вирішило поступово, проводячи реконструкцію, замінювати основні наші дороги з асфальтобетонних на цементнобетонні, – зазначив пан Владислав.

Колонки журналістів


Віталій Попович
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп