Автопарк обласних чиновників: металолом, розбавлений кількома позашляховиками

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Тернопільська ОДА продасть 1-2 службових авто, натомість облрада каже, що не має що продавати

Кабінет Міністрів України на початку березня прийняв рішення виставити 1500 машин центральних органів влади та місцевих адміністрацій країни на відкриті торги з метою економії бюджетних коштів, що йдуть на утримання чиновників. Разом з тим, усі діючі міністри і вищі чиновники будуть пересуватися виключно на власних автомобілях. Службовий транспорт планують розпродати протягом місяця під громадським контролем. Усі виручені від продажу кошти надійдуть до державної скарбниці. Як дивляться на дану ініціативу вищого керівництва країни високопосадовці Тернопільської ОДА та облради, поцікавились журналісти «Номер один».

 

Перші особи області їздять на «японцях» та «німцях»

Тернопільський губернатор підтримає рішення Кабміну про зменшення кількості атво.

– Ми вже запустили в роботу рішення уряду. Все, що можна, ми поскорочуємо. Водночас залишиться те, що дозволить ефективно працювати. Напевно, ми позбудемось частини автотранспорту. Зараз на балансі облдержадміністрації знаходиться чотири автівки: «Фольксваген Таурег», «Фольксваген Пассат Б5», «Крайслер Гранд-Черокі» і «Волга-3110». Один або два автомобілі ми продамо, - зазначив Олег Сиротюк.

Водночас пан Олег розповів, на чому ще буде економити обласна адміністрація: «Відключили ряд мобільних телефонів та радіоточки, на яких зекономили майже 11 тис. грн.».

Натомість в обласній раді, яка не має прямого підпорядкування Кабміну, не бачать потреби позбуватися транспорту.

– Якщо останніми роками ми бачили, що проводились тендери в Кабміні і закуповували автівки представницького класу, то рішення Кабміну щодо продажу цих авто, можливо, має логіку. Натомість обласна рада має джипа «Тойота Ленд Крузер», «Фіат Альбеа» і ще декілька авто 1997-98 років випуску і старших. Вважаю, що чиновник має їхати, щоб якісно виконувати свою роботу. Не може ставитися питання, як дістатися в районний центр чи віддалене село для вирішення нагальних проблем - службовим транспортом чи рейсовим автобусом? Головне тут - не перейти межу! – зауважив Василь Хомінець.

Зазначимо, що одне з побажань керівництва уряду щодо пересування на власних автівках перших осіб області не стосується. На сьогодні ні голова облради Василь Хомінець, ні новий губернатор Олег Сиротюк, за їхніми ж словами, власних автівок не мають, тому, очевидно, їздитимуть на службовому транспорті. Зокрема, Хомінець – на джипі «Тойота Ленд Крузер», а Сиротюк – на «Фольксвагені Пассат». Що цікаво: попередники Хомінця і Сиротюка пересувалися на інших «залізних конях». Обидва перевагу віддавали японським позашляховикам. Так, екс-губернатор Валентин Хоптян віддавав перевагу одній з останніх моделей «Тойота Ленд Крузер 200» (2010 р.в.), яку ТОДА орендувала у ТОВ «Слов’янські традиції» (м. Київ), не плативши за неї жодної гривні. Натомість колишній голова обласної ради, нині нардеп Олексій Кайда, теж, як і Хомінець, їздив на «Ленд Крузері» (1999 р. в.), що належав обласній раді. Ця автівка нині не справна і не знати, коли буде, адже щоб її відремонтувати (двигун, автоматика, підвіска), потрібно викласти до 150 тис. грн., яких автопідприємство не має, та й з обласного бюджету таку значну суму виділити наразі немає змоги.

Колонки журналістів


Віталій Попович
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп