Літні майданчики Тернополя стануть європейськими

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Уперше модні тенденції весна-літо-2014 продиктовані не світовими подіумами, а міською радою Тернополя. І стосуються вони не чарівливих панянок, а літніх майданчиків міста. У наступному році вони стануть привабливими, вишуканими і благородними. У Тернополі більше немає місця потворним, негармонійним тимчасовим об’єктам, які перетворюють місто на Шанхай. Наступного літа усі літні майданчики матимуть єдиний стиль, а їх зовнішній вигляд залежатиме від місця розташування.

 

Днями виконавчий комітет міської ради затвердив взірці-прототипи літніх торгових майданчиків міста. Підприємці, які наступного року виявлять бажання розмістити у Тернополі свій тимчасовий об’єкт, зможуть зробити це лише за умови, що він виглядатиме так, як цього вимагає стилістика навколишньої архітектури. Нововведення стало другим етапом реалізації програми «Обличчя Тернополя».

– За ініціативи міського голови Тернополя Сергія Надала у місті діє програма «Обличчя Тернополя», мета якої наблизити вигляд обласного центру до європейського рівня. Відбувається поетапна реалізація програми. Першим нововведенням була реконструкція фасадів будинків у центрі міста та їхнє оформлення в єдиному стилі. Зараз затверджено нові взірці літніх торгових майданчиків, які розміщуються біля закладів торгівлі та окремо стоячих об’єктів, - розповів начальник управління містобудування, архітектури та кадастру міськради Василь Бесага.

Умовно місто розділене на кілька зон, кожна з яких має свої затверджені взірці.

Перша – центральна. Це, так би мовити, історичний ареал, де історико-архітектурним планом передбачено певні обмеження та вимоги. У цій частині затверджено три види взірців літніх об’єктів. Друга – зона рекреаційного відпочинку. Це парки, зони, наближені до центральної частини, видовищні туристичні маршрути. Третя зона – це спальні райони та багатоповерхові забудови.

У мерії переконані, що нововведення допоможе впорядкувати місто, надати йому шарму та привабливого вигляду. Прийняття нового документа не означає, що всі літні майданчики виглядатимуть, як близнюки. Затверджений взірець – це, так би мовити, каркас, а його оформлення в кожному окремому випадку потрібно буде узгоджувати з управлінням архітектури. Мовляв, у деяких місцях уже є сучасні майданчики, тому їх не потрібно переробляти. Варто просто збагатити зелену зону або змінити колір у тон з фасадом будівлі чи встановити бруківку.

– Літній майданчик, який знаходиться у центральній частині, не повинен мати рекламного логотипу, – каже Василь Бесага. – Об’єкти мають підходити по кольору до фасаду будинку, виглядати гармонійно і не надто вирізнятися з загальної панорами.

Колонки журналістів


Віталій Попович
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп