У Тернополі можна вилікувати грижу раз і назавжди

Рейтинг користувача:  / 4
ГіршийКращий 

Сучасні методики позбавлення гриж живота

Сучасні методики, втілені тернопільськими медиками, дозволяють позбутися гриж живота раз і назавжди

Пацієнти, яким раніше мало не кожних три роки доводилось лягати під ніж, щоб позбутися ненависної грижі, тепер можуть забути про дискомфортну недугу. Сучасні методики, впроваджені у Тернопільському комунальному центрі лікування гриж живота, дозволяють хворому не тільки раз і назавжди подолати захворювання, а й уже за кілька днів після операції повернутися до повноцінного життя. Якщо при застосуванні старих методик відсоток рецидивів гриж становив від 5 до 70, то нові підходи до лікування дозволили зменшити цей показник до 1,5%. Детальніше про особливості лікування та результати роботи центру читачам «Номер один» розповідає доцент кафедри хірургії післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського, кандидат медичних наук Володимир П’ятночка.

Кожен третій випадок - рецидивний

- Володимире Івановичу, наскільки актуальною є проблема виникнення гриж?

- Зараз ця проблема є чи не однією з найпоширеніших. Якщо виразкову хворобу можна вилікувати шляхом застосування медикаментозної терапії, то грижі консервативним методом не лікуються. Однією з причин виникнення гриж є надмірні фізичні навантаження, індивідуальні особливості будови організму, неправильне харчування. До того ж варто врахувати якість продуктів. Більшість з них містять харчові добавки. Іншим провокуючим фактором є малорухливий спосіб життя. Заняття фізкультурою у школах не дають потрібного ефекту. З кожним роком діти стають менш фізично розвинені. Грижі можуть виникати навіть у новонароджених. Якщо їх не прооперувати, проблема загострюється у зрілому віці.

- Що принципово нового пропонує центр своїм пацієнтам?

- Насамперед – впровадження новітніх технологій оперативних втручань та використання сучасних пластичних матеріалів. Міський центр хірургічного лікування гриж живота - це наша спільна ініціатива з професором Ігорем Дзюбановським. За підтримки головного лікаря Тернопільської міської комунальної лікарні №2 Віктора Кміти та за сприяння міського голови Сергія Надала у 2011 році центр розпочав свою роботу. Майже половина пацієнтів, які сьогодні оперуються, - це хворі з різними видами черевних гриж. Загалом клініка працює у декількох напрямках: герніологія – лікування гриж живота, флебологічний центр – лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок та абдомінальна хірургія – лікування патологій шлунка, підшлункової залози та печінки. Метою створення міського центру хірургічного лікування гриж живота є покращення результатів лікування хворих шляхом розробки та впровадження в хірургічну практику сучасних та вдосконалених методик діагностики, передопераційної підготовки та оперативних втручань. Адже при застосуванні традиційних методів лікування гриж  відсоток рецидивів становить 30-40. Тобто при відкритому розрізі у кожному третьому випадку грижа з’являється знову. Сучасні прецизійні методики оперативних втручань та матеріали дозволяють звести цей показник до мінімуму.

Колонки журналістів


Віталій Попович
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп