Віталій Цимбалюк: «Я був і залишаюся депутатом міської ради»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Віталій Цимбалюк демонструє заяву про вихід з партії, яку він написав ще задовго до Євромайдану та революції ГідностіВіталій Цимбалюк демонструє заяву про вихід з партії, яку він написав ще задовго до Євромайдану та революції Гідності

Згідно з ухвалою Тернопільського міськрайсуду призупинено дії рішення Тернопільської міської ради і постанови ТВК, які позбавляють депутатства Віталія Цимбалюка. Про це на засіданні прес-клубу 16 лютого повідомив особисто пан Цимбалюк.

 

Нагадаємо, нещодавно сесія міської ради проголосувала про позбавлення Віталія Цимбалюка статусу депутата міської ради.

– На сесії міський голова сказав, що це було політичне рішення. Але в будь-якому разі воно – незаконне. З цього приводу хочу заявити наступне: я був і залишаюся депутатом Тернопільської міської ради. Ось ухвали про призупинення дії рішення міської ради і постанови ТВК, що позбавляли мене депутатства, допоки суд не прийме остаточного рішення у цій справі. Так що будь-чиї заяви про те, що я більше не депутат, не відповідають дійсності, – зазначив Віталій Цимбалюк.

Розповів він і про справжню причину того, що в ніч перед сесією у проект рішення про позбавлення повноважень раптом вписали і його прізвище.

– Ця причина – мої депутатські запити. Я давно зрозумів, що лише не голосувати за земельні питання, як я це робив досі, – це мало. Потрібно зупинити «земельну мафію» в нашому місті. Користуючись статусом депутата, я можу мати доступ до тих документів міської ради, до яких він закритий для тернополян і журналістів. І я скористався депутатським правом на цю інформацію. Ось чому в мене намагаються забрати мандат депутата. До речі, згодом повідомлю про те, що я уже встиг дізнатися, – матимете дуже цікаві факти. Впевнений, щоби обмежити громаді міста правдиву інформацію щодо землі, мене звинуватять не лише в «регіональстві», а й нагородять усіма можливими і неможливими смертними гріхами.

Я зібрав вас, щоб донести найголовнішу думку: найменша спроба знайти відповіді на запитання громади щодо землі, бюджету, елементарної захищеності тернополян наражається не просто на спротив, а на звинувачення і жорстку протидію, аж до свідомого порушення законів та конституції з боку мерії міста, - заявив Віталій Цимбалюк.

Також депутат повідомив, що останнім часом у Тернополі почали відновлювати практику темників.

– Деякі журналісти поскаржилися мені, що на їх адресу надходять темники зі структур міської ради із вказівками у своїх публікаціях та ефірах називати Віталія Цимбалюка «регіоналом» або екс-«регіоналом». Про те, що керівництво міської ради почало відверто брехати тернополянам, свідчить і замітка в офіційній газеті міської ради «Тернопіль вечірній». У ній написано, що за рішення позбавити кількох депутатів повноважень усі депутати проголосували одноголосно. Шановні, 33 депутати із 60-ти – це одноголосно? Чи це намагання влади довести тернополянам, що начебто її незаконні рішення мають повну підтримку? Насправді, основна мета керівництва міської ради – у заголовку цієї публікації. В ній моє прізвище стоїть поруч зі справжніми «регіоналами», – зауважує депутат.

За словами Цимаблюка, назвати його «регіоналом» можна лише з великою натяжкою.

– Справді, свого часу, в 2010 році, – розповів Віталій Цимбалюк, – я вступив до цієї партії. Бо на той момент закон вимагав, щоби мажоритарники були партійними. Тоді, 5 років тому, я обрав партію влади. Вона тільки набирала популярності, і чомусь після розчарування у Ющенку я їй повірив. Для тих, хто не знає: співорганізатором тієї партії був і теперішній Президент України Петро Порошенко. До речі, чому би Тернопільській  міськраді не ухвалити політичного рішення щодо Президента?! Але, повертаючись до моєї особи, вже за кілька місяців після виборів я зрозумів, що помилився. Й одразу написав заяву про вихід із партії, однак мені її не підписали. Річ у тім, що мій батько тоді займав посаду губернатора Львівщини. Він ніколи не був у Партії регіонів, як і в жодній іншій партії. Але йому пригрозили: якщо твій син вийде з партії, ми знищимо тебе. І куди було діватися? Я не Павлик Морозов, щоби публічно зректися рідного батька.

Відтоді Віталій Цимбалюк із тернопільськими «регіоналами» навіть не вітався, більше того – почав пропускати сесійні засідання, щоби не працювати у їхній фракції. Натомість зосередив свою роботу на окрузі.

– Влітку 2013 року, коли батька таки «пішли» з посади, а це ще задовго до Євромайдану та революції Гідності, я негайно написав ще одну заяву про вихід з партії. Тоді її вже задовольнили (Цимбалюк продемонстрував копію заяви, завізовану керівником міського осередку партії, – авт.). Зараз, коли пройшов час, я часто цитую Ліну Костенко: «В житті одна помилка – не біда, біда, коли усе життя – помилка». Свою помилку я зрозумів і виправив одразу, не завдавши нею шкоди жодній людині, окрім своєї сім’ї. Колись на нас тиснули «регіонали», тепер нам ліплять «регіональство»… Але весь Тернопіль знає, що депутат Цимбалюк ніколи нічого не взяв собі ані з міської власності, ані з бюджетних грошей. Ось чому тема «регіональства» притягнута за вуха і не відповідає дійсності, на ній просто спекулюють, – каже Цимбалюк.

Відповів депутат і на запитання про революцію Гідності.

Новини політики


Надал і генплан, або Чого чекати від сесії міськради
Політологи назвали топ-20 українських політиків – ньюсмейкерів червня
Депутат міськради - про новий курс для забудовників та генплан Тернополя
Екс-нардеп стане головним «КРУшником» області!?
Губернатор і голови РДА не збираються складати депутатські мандати!
Михайло Цимбалюк: "Депутати бояться поцілити в себе запущеним бумерангом!"
У тернопільського губернатора з'явився четвертий заступник
Від мільйонерів – до безхатченків! Як і за що живуть тернопільські нардепи?
Депутати приховують свої статки: багатії та злидні Тернопільської ради
Хто зірвав роботу комісії облради?
Василь Деревляний знову очолив тернопільську «Батьківщину»
Хто керуватиме землею в міськраді Тернополя?
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(3)

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Юридична консультація


Юридична консультація
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп

 

Цей проект здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні