Хто зірвав роботу комісії облради?

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Засідання комісії облради з питань соціально-економічного розвитку обернулося для депутатів скандалом. Усе через те, що народні обранці не змогли зібрати кворуму. Організатори запевняють, що попередили всіх учасників і ті попередньо дали згоду. Натомість депутати стверджують, що про засідання не знали, і нарікають на технічні недопрацювання апарату облради.

 

Нагадаємо, комісія облради з питань соціально-економічного розвитку мала засідати 16 березня. Під час роботи депутати планували розглянути майже чотири десятки питань. Частина з них доволі не прості й потребували тривалого обговорення та аргументації. На засідання запросили представників структур, чиї інтереси зачіпалися у контексті прийняття певних рішень. Більшість із них – з районів. Люди зранку подолали довгу відстань – з Теребовлі, Чорткова, Бережан. І все для того, щоб висловити свою позицію. Та слухати їх, як виявилось, було нікому.

Загалом до комісії входить сім депутатів. Отож для кворуму необхідно чотири учасники. Станом на 11 годину (на яку було заплановано засідання) прийшли лише троє. Відтак розпочати розгляд питань народні обранці не змогли. Організатори запевнили, що напередодні попередили всіх депутатів. Деякі зразу сказали, що не зможуть прийти, а інші дали попередню згоду. Близько 40 хвилин члени комісії намагалися видзвонити своїх колег. Навіть залучали до цього голів фракцій, однак нічого з цього не вийшло.

Під кабінетом у той час чекали майже два десятки людей. Присутні зазначили, що перенести засідання було б зневагою до людей, тому вирішили заслухати їх, але рішення не приймати.

Згодом ситуацію на своїй сторінці у Фейсбуці прокоментував депутат облради Віталій Фидрин.

- Майже сім годин, з 11-ої до 18-ої, тривало розширене засідання депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку. Понад 30 питань порядку денного, в основному господарські питання життєдіяльності комунальних підприємств. З семи членів комісії на засідання прийшло троє – Лариса Римар, Юрій Дзюбан і Віталій Фидрин. Усі троє не мають жодного пропуску. Появу четвертого - "свободівця" Володимира Мисика - гарантували голова фракції "Свободи" Олег Сиротюк та депутат Олександр Башта, які брали активну участь в обговоренні питань. Прихід "кворуму" чекали сім годин. Близько 18 години зателефонував пан Мисик і повідомив, що не прийде, і навіть якби був присутнім, то утримався б по всіх питаннях, - пише Віталій Фидрин.

У результаті комісія не змогла прийняти жодного рішення! І її засідання перенесли на 23 березня. У той час голова комісії Лариса Римар заявила, що підніматиме питання про виведення деяких депутатів з комісії. Мова йде про тих, хто систематично не з’являється на засідання.

Володимир Мисик, на якому, як кажуть в народі, зійшлися зірки, у той час був на державному екзамені, тому з’явитися не міг. Однак працівники облради запевняють, що він попередньо дав згоду. Організатори підрахували, що для кворуму достатньо людей, тому призначити час засідання.

У відповідь на звинувачення колег Володимир Мисик оприлюднив своє бачення ситуації. При цьому наголосивши, що організатори не попередили його належним чином про засідання комісії, і взагалі, судячи з інформації, оприлюдненої на офіційному сайті, він до неї не входить.

- Дайте мені положення цієї комісії, повідомте завчасно про її засідання. А то ще навіть офіційно належним чином не повідомлений про включення, а вже хочуть міняти представників «Свободи» у цій комісії. Щодо самої комісії, то розгляд питань проходив без необхідного кворуму. Мені протягом дня неодноразово телефонували і питалися, чи я буду на цій комісії. Відповідь моя була однозначна: так. О 18 годині моя відповідь була такою ж. Я направлявся на це засідання, але його передчасно закрили, дізнавшись, що я хочу спочатку вивчити матеріали, а тоді голосувати. Якщо засідання комісії буде проходити у такому ж форматі, коли членів повідомляють або через третіх осіб, або переддень і не з'ясовуючи обставин, що склалися, та завад, котрі можуть бути на шляху участі на засіданнях комісії, то я буду глибоко переконаний, що мене, а також моїх виборців, котрі мене обрали, хочуть ввести в оману. Я не міг би собі дозволити голосувати за будь-яке питання, в якому сам не розібрався. В обласні раді мені надали доступ до питань, що розглядалися. До засідання комісії я їх вивчу, однопартійці, котрі цілий день були на засіданні комісії, поділяться зі мною міркуваннями і тоді на самому засіданні будемо голосувати, - прокоментував ситуацію Володимир Мисик.

Варто зазначити, що напередодні цієї ситуації депутати від «Свободи» обурювались, що їхніх депутатів не включають до жодної комісії. Представники партії називали це політичною дискримінацією. І тут на тобі: перше ж засідання – і скандал! Чи зможуть порозумітися депутати під час наступного засідання, побачимо 23 березня.

П.С. Варто зазначити, що на засіданні не були присутні і керівники профільних департаментів, які ініціювали певні питання. Свою відсутність вони пояснили тим, що не були попереджені про роботу комісії.

Зоряна Гарасимів

Новини політики


Надал і генплан, або Чого чекати від сесії міськради
Політологи назвали топ-20 українських політиків – ньюсмейкерів червня
Депутат міськради - про новий курс для забудовників та генплан Тернополя
Екс-нардеп стане головним «КРУшником» області!?
Губернатор і голови РДА не збираються складати депутатські мандати!
Михайло Цимбалюк: "Депутати бояться поцілити в себе запущеним бумерангом!"
У тернопільського губернатора з'явився четвертий заступник
Від мільйонерів – до безхатченків! Як і за що живуть тернопільські нардепи?
Депутати приховують свої статки: багатії та злидні Тернопільської ради
Хто зірвав роботу комісії облради?
Василь Деревляний знову очолив тернопільську «Батьківщину»
Хто керуватиме землею в міськраді Тернополя?
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(3)

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Юридична консультація


Юридична консультація
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп

 

Цей проект здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні