Надал і генплан, або Чого чекати від сесії міськради

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

16 червня депутати Тернопільської міської ради зберуться на чергове сесійне засідання. Судячи з порядку денного, полеміка між народними обранцями буде гарячою.

 

Генплан. Спроба №2

По-перше, мова знову йтиме про генплан. Так до  орієнтовного порядку денного внесено три проекти рішень, пов’язаних з головною картою Тернополя. Нагадаємо, що на минулому сесійному засіданні міський голова «з голосу» зняв питання, що стосувались генплану, з установкою до депутатів, аби ті за місяць вивчили документи і прийшли на наступну сесію готові до голосування. Попри те, що тоді ця ситуація викликала шквал обурення. Мовляв, депутатів хотіли змусити голосувати чи не всліпу.  Вони ж бо не встигли його детально вивчити. Тому для того, щоб позитивно голосувати, потрібно проаналізувати кожен пункт, щоб знати, за що доведеться нести відповідальність.

Народні обранці говорили, що проект рішення «Про затвердження містобудівної документації «м. Тернопіль. Внесення змін до Генерального плану міста» хоч і «пішов» у порядок денний на сесію, але розробники цього проекту не працювали з депутатами. Тобто не показували, що було і як стало, протокол розбіжностей, не пояснили, на що варто звернути увагу. Здебільшого чиновники посилалися на те, що частина інформації є секретною. Вочевидь, гриф «цілком таємно» з головної карти Тернополя зняли, адже зараз в кулуарах ради кажуть, що генплан цього разу, швидше за все, увінчається позитивним голосуванням.

Депутати проти… полімеру?

Крім генплану, депутатам розкажуть, як будуть виконувати Програму підтримки книговидання місцевих авторів, висвітлення діяльності міської ради, забезпечення святкових та офіційних заходів на 2016-2018 роки та запропонують внести зміни до неї. На черговому засіданні заплановано прийняти рішення «Про заборону використання зовнішньої реклами, інформаційних вивісок із використанням слів «Росія», «Російська Федерація» та похідних слів від них».

Будуть під час сесії говорити і про, здавалося б, нереальне. Зокрема, в орієнтовному порядку денному є проект рішення «Про звернення до Верховної Ради України, Міністерства екології та природних ресурсів України щодо прискорення прийняття проекту Закону України «Про обмеження виробництва, використання, ввезення та розповсюдження полімерних пакетів». Нагадаємо, що нещодавно в Тернополі була зареєстрована однойменна петиція, яка набрала необхідну кількість голосів  для того, аби потрапити «на очі» депутатам та чиновникам. На одному із засідань виконавчого комітету останні говорили, що не мають повноважень забороняти «полімер». Вочевидь, тому вирішили через сесію звернутись до своїх колег – народних обранців, аби ті змінили клімат «полімеру» на всеукраїнському рівні.

Звичайно ж, не обійдеться без земельних питань, які стосуватимуться вилучення та надання земельних ділянок, надання дозволів на розроблення проектів відведення земельних ділянок, затвердження проектів відведення земельних ділянок, надання дозволів на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, які посвідчують право власності на земельні ділянки в Тернополі тощо.

Тетяна Колеснік

Новини політики


Надал і генплан, або Чого чекати від сесії міськради
Політологи назвали топ-20 українських політиків – ньюсмейкерів червня
Депутат міськради - про новий курс для забудовників та генплан Тернополя
Екс-нардеп стане головним «КРУшником» області!?
Губернатор і голови РДА не збираються складати депутатські мандати!
Михайло Цимбалюк: "Депутати бояться поцілити в себе запущеним бумерангом!"
У тернопільського губернатора з'явився четвертий заступник
Від мільйонерів – до безхатченків! Як і за що живуть тернопільські нардепи?
Депутати приховують свої статки: багатії та злидні Тернопільської ради
Хто зірвав роботу комісії облради?
Василь Деревляний знову очолив тернопільську «Батьківщину»
Хто керуватиме землею в міськраді Тернополя?
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(3)

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Юридична консультація


Юридична консультація
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп

 

Цей проект здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні