Транспортний комітет на Тернопільщині: мільйонів не обіцяли

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Днями на Тернопільщині виїзне засідання провів комітет з питань транспорту Верховної Ради. Разом з очільниками області представники парламенту обговорили проблеми дорожньої галузі та транспортного сполучення. Хоча, що тут говорити. Ми й так прекрасно бачимо стан доріг та громадського транспорту. Вирішити ці проблеми можна лише за потужного фінансування. Саме це, мабуть, хотіли почути від нардепів керівники області та міста. Однак жодної конкретики парламентарі не озвучили. Єдине – обіцяли повне сприяння.

 

Говорили про те, чого немає

Унікальність Тернопільщини – в її логістиці. Це один з найперспективніших напрямків розвитку регіону. Та втілити в життя цю ідею без зручного транспортного сполучення, а разом з тим і доріг, не можливо. Тому питання відновлення дорожньої мережі є для Тернопільщини, можна сказати, стратегічним. Тернопіль має дуже зручну локацію. Це великий плюс для нашого регіону і його потрібно використовувати. Сума відстаней до дев’яти інших областей від Тернополя найкоротша. Тут зручно робити логістичні центри, транспортну розв’язку. Поряд з тим розвиватимуться й інші галузі: готельно-ресторанний бізнес, туристичний, сфера обслуговування тощо. Однак на ремонт доріг Тернопільщина цьогоріч отримала чи не найменше. Саме відсутністю коштів усі проблеми й пояснює Служба автомобільних доріг.

- Тернопільщина посідає п’яте місце за кількістю мостів і цього фактора не враховано при фінансуванні. Загалом в області 833 мости та шляхопроводи. Через область проходять дві міжнародні дороги, які є частиною міжнародного коридору Балтійське море - Чорне море. Торік повна заміна покриття відбулася лише на ділянках доріг державного значення. Використано 41 млн. грн., введено в експлуатацію 28,1 км доріг, - пояснює керівник САДУ в Тернопільській області Богдан Юлик. - На даному етапі нам виділено 161 млн. грн. на всі види робіт, що становить 6,8% від потреби для доведення мережі доріг до експлуатаційного стану. Головною проблемою дорожньої галузі є постійне недофінансування. А також перевантаження доріг загального користування. У нас аграрна область. Ніхто з перевізників не дотримується нормативів щодо тоннажу, габаритного контролю. Просимо транспортний комітет виступити з ініціативою при виявленні перевантаженого автомобіля заборонити йому подальший рух. Зараз механізму, щоб арештувати та затримати цей транспортний засіб, немає. Тому після складання адмінпротоколу він продовжує рух.

Крім того, з 2008 року дорожня галузь Тернопільщини не отримує коштів ні на будівництво, ні на капітальний ремонт. Лише поточний, який надовго дороги не збереже. «Укравтодором» введено термін «поточний середній ремонт», що дозволяє САДУ укріплювати основу і хоча б трохи зміцнити дороги. Але в загальному це проблеми не вирішує.

Також на дно дорожню галузь області тягнуть борги по заробітній платі дочірнього підприємства Тернопільський облавтодор, набуті до 2014 року. У зв’язку з тим, що зараз політика держави спрямована на підтримку державних підприємств, ці борги тягнуть галузь вниз.

- Борги минулих років ми маємо віддати з коштів, які зараз надходять у галузь. Можливо, варто знайти якусь статтю у бюджеті, щоб надати фінансову допомогу облавтодорам, за рахунок чого вони б могли розрахуватися з боргами, - пропонує Богдан Юлик.

Незадоволений фінансуванням ремонту доріг і голова Тернопільської ОДА Степан Барна. За його словами, кошти на дороги в бюджеті розподілено не об’єктивно. Наприклад, Івано-Франківщина, яка має 2,5 тис. км доріг, отримала 400 млн. грн., а Тернопільщина з 5 тис. км доріг - усього 70 млн. грн. Губернатор краю звернувся до представників комітету забезпечити рівноцінний розподіл. Більше того, область готова йти на співфінансування і вже включилась у цю роботу.

Голова комітету Ярослав Дубневич зазначив, що Тернопільщина може розраховувати на фінансову підтримку. Мовляв, зараз готують ще дві постанови щодо розподілу залишків коштів, які були залучені під єврооблігації. Мова йде про 3,5 млрд. грн. у межах країни. Також є надія на кошти, які звільняться в державному бюджеті після реструктуризації боргових зобов’язань перед банками «Укравтодору». Це ще 4,9 млрд. грн.

- Нам важливо, щоб мінімум коштів використовувалось на ямковий ремонт, тому що він не дає бажаного результату. Гроші мають першочергово  направлятися на середньопоточний та капітальний ремонти, - зауважив Ярослав Дубневич.

Скоро будуть літати літаки?

Одвічну проблему тернопільського аеропорту можна вирішити всього за 85 тис. грн. Таку суму озвучив той же голова комітету пан Дубневич. Це капіталовкладення дозволить відновити прийом літаків. Спершу - вантажних, а далі - як Бог дасть.

- Перед засіданням ми оглянули аеропорт, – каже Ярослав Дубневич. – Для мене було дивним, що в ньому добре збережена злітна смуга, яка є непрацюючою. Дивно також, що в минулому році з виділених 2,5 мільйона з обласного бюджету першочергово направили не на ремонт даху, що протікає, а на виплату зарплати. Це питання не центральної влади, а господарського підходу керівництва аеропорту до розподілення коштів. Я прекрасно розумію, що була величезна заборгованість по зарплаті минулих років. Так, це першочергове, що треба було закрити, а кошти, які залишалися, потрібно було використати по-господарськи. Виконуючий обов’язки директора аеропорту озвучив мінімальні суми, які потрібно для того, щоб отримати систему сертифікації і відновити прийом літаків, у тому числі у вечірній час. Це невеликі кошти - 85 тисяч гривень. Думаю, що їх знайдуть в обласному бюджеті. А ми будемо сприяти, щоб у максимально короткий час департамент Мінінфраструктури долучився до того, щоб аеропорт «Тернопіль» отримав сертифікат і мав можливість першочергово приймати літаки, які не є рейсовими, і стати спочатку запасним аеропортом для авіакомпаній, які здійснюють рейси зі Львова чи Франківська. Наступний етап – залучення сюди інвестора. Важливо, щоб до цього підключилися нардепи з Тернопільщини, керівництво області й міста. Треба знайти доброго інвестора, бажано авіакомпанію, щоб аеропорт став базовим для неї, тоді це дасть швидкий розвиток. Найголовніше – це в жодному випадку не роздавати землю аеропорту і не будувати ніяких приміщень в охоронній зоні аеропорту, бо це його повністю знищить.

У той же час Степан Барна просить включити Тернопільський аеропорт до державної програми розвитку малих аеропортів до 2023 року, що передбачає фінансування в сумі 50 мільйонів гривень.

Долю пільговиків вирішить місто?

Свої пропозиції до комітету підготувало й місцеве самоврядування. І якщо у випадку з областю парламентарі робили зауваження посадовцям, то тут навпаки – місто має претензії до уряду. Вони стосуються відшкодування вартості за пільгові перевезення.

Мер Сергій Надал розповідає, що у Тернополі є такі ж проблеми з дорогами та транспортним сполученням, як і у всіх інших містах України. Проте місто не просить грошей із держбюджету, а розробляє пропозиції щодо змін діючого законодавства, яке б ефективно працювало у рамках децентралізації.

- Перш за все, слід вирішити питання з компенсацією коштів за проїзд пільговиків. Для Тернополя це витрати в межах 40 млн. грн. в рік, для держави – 2,5 млрд. грн. Ці кошти потрібно або компенсувати, або прийняти закон, яким ці пільги буде скасовано. Якщо держава зніме з себе відповідальність, тоді місцева влада сама вирішить, як їй діяти: кому і яким чином ці пільги надавати. Тернополю уряд боргує близько 3 млн. грн. за 2015 рік і в межах 10 млн. грн. становить борг від початку року. Причому автотранспорт продовжує обслуговувати пільговиків, а всі витрати за електротранспорт місто бере на себе. Ці кошти могли б піти на ремонти садочків, доріг, - каже міський голова.

Друга пропозиція, з якою обласний центр звернувся до представників комітету, - це підтримати прийняття Верховною Радою закону щодо впровадження електронного квитка у маршрутках та тролейбусах. Таким чином можна буде чітко визначати кількість пільговиків у транспорті та компенсувати за проїзд стільки, скільки буде розраховано на реальних показниках, а не середньостатистичних даних.

Сергій Надал також наголосив, що у сфері електротранспорту сьогодні існує  проблема з підняттям тарифу на електроенергію. Вперше цього року вартість електрики для підприємств «Міськелектротранс» по усій Україні, у тому числі у Тернополі, збільшили у березні, а наступне підняття очікується у вересні. Це означає, що знову доведеться переглядати вартість проїзду в тролейбусах.

Щодо автотранспорту, то у Тернополі є ще питання з об’їзною дорогою та рухом по місту вантажівок, які часто їздять перевантаженими.

- По всій Україні їздить перевантажений великоваговий транспорт. Проблема в тому, що держава сьогодні не контролює таких вантажівок, а вони руйнують дороги. Ми закликаємо віддати це питання органам місцевого самоврядування, тому що міста зацікавлені у збереженні доріг і будуть встановлювати спеціальні ваги при в’їзді у міста, - додає очільник Тернополя. - Окрім того, об’їзна дорога Тернополя - це частина міжнародної траси, а утримує і ремонтує її лише місто. Ми просимо вирішити це питання і передати її на баланс «Укравтодору» або надати фінансування місту.

Представники комітету всі зауваження обіцяли взяти до уваги, та не мало залежить від нардепів, які представляють Тернопільщину у Верховній Раді. Саме вони, на думку членів транспортного комітету, разом з керівництвом області повинні лобіювати інтереси області у столиці. Бо під лежачий камінь вода не тече...

Зоряна Гарасимів

Спецтеми


У тернопільського аеропорту знову забрали 2,5 гектара землі
Міська рада обміняла приміщення на… вікна і дитячий майданчик
У центрі Тернополя незаконно зводять будинок – на чиїй стороні влада?
Конфлікт у кар’єрі Новосілки: на чиїй стороні правда?
Тернопільщина на надрах заробляє обмаль
На Тернопіллі «біле братство» і далі ошукує літніх і самотніх людей
У Бережанах директору КП віддали землю під приватний торговий об’єкт
Тернополянам накинули «газовий зашморг»
Чи живе тернопільська еліта на задекларовані доходи?
Майже хепі-енд: мешканці гуртожитку в Тернополі виграли «бій». Чекати на війну?
Чому влада Тернополя «не бачить» вуличну торгівлю кавою?
Транспортний комітет на Тернопільщині: мільйонів не обіцяли
Паркінг по-тернопільськи: 65 тисяч авто на 512 «дозволених» місць
Скандальна справа тернопільської родини дійшла до Президента
Родина Паньків може виявитись банкрутом!
Як обласна рада розбазарила дев’ятиповерховий гуртожиток музучилища
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(3)

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Юридична консультація


Юридична консультація
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп