Майже хепі-енд: мешканці гуртожитку в Тернополі виграли «бій». Чекати на війну?

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Судова «елегія», що декілька місяців тривала навколо тернопільського гуртожитку за адресою вул. Текстильна, 2, здається, добігає кінця. Так на останньому засіданні суддя прийняв рішення про незадоволення позову ГО «Оберіг», через яке близько третини жителів будинку кілька місяців не могли приватизувати своє житло.

 

Нагадаємо, спершу виконавчий комітет міської ради не підтримував частини проектів стосовно даного будинку, а згодом вирішив відкласти розгляд питань до рішення суду.

Свої дії міська рада пояснювала наявністю звернення від громадської організації «Асоціація жителів гуртожитків «Оберіг». У ньому ГО вказує на порушення будівельних норм і звинувачує мешканців у тому, що внаслідок перепланування тернополяни приєднали до власних кімнат площі загального користування. Мешканці ж переконували, що діють згідно з чинним законодавством, а позиція мерії є банальною помстою за активну позицію тернополян.

За кого «стою» – не знаю

Справа завідома нагадувала театр абсурду, адже позивач в особі ГО «Оберіг» хоч і ініціював цю судову тяганину, однак то не з’являвся на слухання, то просив перенести його через незрозумілі обставити.

На думку мешканців гуртожитку Текстильна, 2, які відвідували суд регулярно, таке ставлення з боку ГО тільки підтверджує той факт, що справа «штучна». Тим паче, що на запитання судді представник ГО «Оберіг» так і не зміг конкретно відповісти, чиї інтереси він відстоює зараз.

– Я представляю юридичну особу ГО «Оберіг». Вона виявила незаконне рішення, яке надало право особам проти чинного законодавства чинити перепланування приміщення, що в подальшому призвело до того, що ці особи мали право набути у власність дані приміщення, – сказав на останньому слуханні представник позивача.

За його словами, ГО «Оберіг» своїми діями захищає інтереси всіх тернополян без винятку, хоча в даному випадку справа стосується виключно міської ради, виконавчого комітету та мешканців гуртожитку.

Слухання тривало близько години. Опісля суддя пішов у нарадчу кімнату, аби прийняти остаточне рішення.  Журналісти «Номер один» намагались поспілкуватися з представником ГО «Оберіг», аби з’ясувати, що ж він захищає. Однак чоловік відверто тікав від камер та диктофонів. Натомість мешканці гуртожитку говорили, що вірять у справедливість суду, тим паче, що дійсно не чинили жодних протизаконних дій.  Мабуть, не побачив їх і суддя, який після тривалої паузи оголосив, що позов ГО «Оберіг» отримує відмітку «незадовільно».

Попри виконком

Цікаво, що на чергову сесію міської ради зареєстровано проект рішення саме «Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитку  за адресою вул. Текстильна, 2». Таким чином, якщо 21 квітня депутати проголосують позитивно, то всі жителі даного гуртожитку зможуть нарешті отримати кімнатки у власність в обхід рішення виконавчого комітету, який із незрозумілих причин блокує його. Тим паче, що жодних ухвал суду про неприйняття рішень по приватизації в даному гуртожитку не приймалось. Тобто міській раді ніщо не заважало допомагати людям у приватизації їх кімнат.

Та це вже не важливо. Адже, маючи задовільне рішення суду та підтримку з боку народних обранців, люди, вочевидь, зможуть нарешті зітхнути з полегшенням.

Цікаво, чи ГО «Оберіг» оскаржуватиме такий хід речей, чи врешті дасть людям повноцінно жити на їхніх мізерних квадратних метрах?

Тетяна Колеснік («Номер один»)

Спецтеми


У тернопільського аеропорту знову забрали 2,5 гектара землі
Міська рада обміняла приміщення на… вікна і дитячий майданчик
У центрі Тернополя незаконно зводять будинок – на чиїй стороні влада?
Конфлікт у кар’єрі Новосілки: на чиїй стороні правда?
Тернопільщина на надрах заробляє обмаль
На Тернопіллі «біле братство» і далі ошукує літніх і самотніх людей
У Бережанах директору КП віддали землю під приватний торговий об’єкт
Тернополянам накинули «газовий зашморг»
Чи живе тернопільська еліта на задекларовані доходи?
Майже хепі-енд: мешканці гуртожитку в Тернополі виграли «бій». Чекати на війну?
Чому влада Тернополя «не бачить» вуличну торгівлю кавою?
Транспортний комітет на Тернопільщині: мільйонів не обіцяли
Паркінг по-тернопільськи: 65 тисяч авто на 512 «дозволених» місць
Скандальна справа тернопільської родини дійшла до Президента
Родина Паньків може виявитись банкрутом!
Як обласна рада розбазарила дев’ятиповерховий гуртожиток музучилища
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(3)

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Юридична консультація


Юридична консультація
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп