ФК «Тернопіль» мінімально переміг «Поділля»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий

18 червня ФК «Тернопіль» провів перший спаринг у рамках підготовки до наступного чемпіонату України. Муніципали в Хмельницькому перемогли місцеве «Поділля» – 1:0.

Наставник тернополян Іван Марущак у кожному з таймів випустив на поле інших гравців. І в обох відрізках ігрового часу кращими на полі були тернополяни. І це не дивно. Адже все таки рівень команд помітно відрізнявся, позаяк хмельничани грають в аматорах і лише нещодавно отримали атестат на право виступів у другій лізі.

Перший гольовий момент у матчі виник після вкидання м’яча з ауту з правого краю. Смугастий після серії відскоків дістався до Ігоря Сороцького, котрий завдав удару метрів з 9-ти, але воротар господарів поля зумів потягнути м’яча з нижнього кута воріт. Незабаром уже брат Ігоря – Владислав після передачі Андрія Капеляна смачно приклався до м’яча, але і цього разу воротар виявився на місці. А після флангового навісу Степана Клекота повинен був забивати Сергій Полянчук, однак з близької відстані пробив вище воріт. Велика перевага тернополян втілилася у гол на 24-й хвилині. Полянчук на краю штрафного майданчика пішов в обіграш і був не за правилами зупинений суперником. Пенальті чітко виконав Василь Чорний (0:1). На цьому муніципали не зупинилися. На 27-й хвилині передачу Полянчука ударом головою замикав Чорний, але воротар «Поділля» у стрибку зумів потягнути м’яча з правого нижнього кута воріт. А ще в одному епізоді після подачі того ж Полянчука не зумів, як слід пробити по м’ячу Артур Дорі.

Щойно розпочався другий тайм, як Тарас Гром’як вийшов віч-на-віч з голкіпером, але пробив вище воріт. У іншому епізоді той ж Гром’як виграв швидкісний забіг у хмельницького оборонця і з гострого кута поцілив у стійку. Також мали нагоди відзначитися Тарас Кривий – не поцілив у рамку після передачі з лівого краю, та лівий півзахисник, котрий перебуває у розташуванні тернопільської команди на перегляді, удар якого зумів відбити воротар «Поділля».

ФК «Тернопіль» виступав у такому складі: перший тайм – воротар на перегляді – Дубчак, Клекот, два захисники на перегляді – В. Сороцький, Чорний, І. Сороцький, Дорі, Полянчук – Капелян; другий тайм – Кравчук – Курило, Кондзьолка, Соколовський, захисник на перегляді – Кривий, чотири півзахисники на перегляді – Гром’як.