ФК "Тернопіль" вибуває в першу лігу

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий

В останньому домашньому матчі сезону ФК "Тернопіль" поступився гостям з Миколаєва - 0:1. Ця поразка позбавила наших земляків будь-яких шансів зберегти за спортивним принципом місце в першій лізі.

Матч відверто не вдався тернополянам. Перша реальна небезпека біля воріт гостей виникла хвилині на 15-й, коли Ігор Курило виконав навісну передачу зі штрафного, а Василь Чорний вигравши повітря пробивав по воротах головою. Однак м’яч після удару тернопільського півзахисника зовсім не на забагато, але в ціль не влучив. На 25-й хвилині стався епізод, який у великій мірі вплинув на перебіг подій у матчі. Микола Вечурко елегантно вирізав м’яча на Тараса Гром’яка. Той обіграв опонента і завдав прицільного удару у нижній кут воріт. Коли господарі почали вітати один одного з взяттям воріт пролунав свисток. Виявляється, асистент арбітра зафіксував у Гром’яка офсайд. Фактично одразу Тарас отримав ще одну нагоду відзначитися, але пробиваючи метрів з 15-ми зробив це не сильно і м’яч опинився в руках кіпера гостей Романа Чумака. Ще в одному випадку, ближче до завершення першого тайму, той ж Гром’як мав завершувати комбінацію за участю Ігоря Курила та Віталія Богданова, але зі зручної позиції не поцілив головою по м’ячу.

Долю поєдинку вирішив епізод на першій хвилині другого тайму. Богданов невдало розпорядився м’ячем у центрі полі, партнера по команді не підстрахували Тарас Кривий та Юрій Соколовський. У підсумку миколаївець Ігор Сікорський пройшов вздовж штрафного майданчика і точно пробив у верхній, дальній від кіпера Сергія Чернобая кут воріт (0:1). Одразу після пропущеного голу потужно з дальньої дистанції пробивав Ігор Курило, однак воротар зайняв правильну позицію і без проблем забрав м’яча у руки. Ще в одному моменті Чумак зіграв надійно після удару зі штрафного Богданова і наступного рикошету. Також запам’яталися сольний прохід по правому краю Сергія Полянчука, який завершився кутовит, і удар Гром’яка який прийняли на себе оборонці ФК «Миколаїв» після розіграшу корнера. На жаль, фінішного штурму з боку гравців тернопільської команди не відбулося. Більше того, саме гості мали кілька нагод біля воріт Чернобая. Зокрема, двічі Юрій Батюшин був близьким до взяття воріт. Спершу він пробив після невдало відбитого м’яча воротарем, але в останню мить шкіряного з порожніх воріт вибив Юрій Соколовський. А незадовго, миколаївець намагався перекинути м’яча через Чернобая, котрий далеко вийшов з воріт – м’яч опустився на сітку з її зовнішньої сторони…

СТАТИСТИКА

ФК «Тернопіль» – МФК «Миколаїв» – 0:1 (0:0)

27 травня. Тернопіль. Міський стадіон. 1000 гл. +23 град

Арбітр: Юрій Фощій (Черкаси).

Асистенти: Володимир Журибіда (Луцьк), Ігор Дебенко (Івано-Франківськ).

Резервний арбітр: Іван Салаш (Калуш).

Інспектор: Валерій Курганов (Олександрія).

Тернопіль: Чернобай, Соколовський, Атласюк, Курило, Кондзьолка-к, Чорний (Богданов, 19), Полянчук, Кривий, Гром’як, Шевчук, Вечурко (І. Сороцький, 76).

Миколаїв: Чумак, Бессалов, Берко (Кошелюк, 56), Момот, Муховиков, Цапій, Буличев, Сартіна, Сікорський, Чучман, Рогозинський (Батюшин, 66).

Гол: І. Сікорський (46).

Попереджені: А. Шевчук (44), С. Полянчук (45+1), В. Момот (56), А. Кондзьолка (62), І. Сороцький (83), І. Курило (90), А. Бессалов (90+1), А. Муховиков (90+3).

Новини спорту

Криза тернопільського футболу
Футбольним турніром вшанували пам’ять тернопільського журналіста Володимира Кузика
ФК «Тернопіль» -– назад до другої ліги!?
ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – студентський чемпіон України: 10 довгих років до успіху
Вперше Тернопіль прийме фінал Кубка України з жіночого футболу!
Батьки юних футболістів просять навести лад у ДЮСШ!