Філіал ТНЕУ в Криму і далі український!

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Будівля філіалу Тернопільського національного економічного університету в Криму не захоплена і досі формально перебуває під юрисдикцією українського вузу. Навчання там, звісно, не проходить, але контроль над об’єктом здійснює ТНЕУ, повідомив ректор тернопільського вузу Андрій Крисоватий.

 

– Можемо констатувати, що наша 4-поверхова будівля у Форосі поки що залишається нічиєю. В якому розумінні? Її не захопили. Над нею ми утримуємо контроль, там стоїть наша охорона. Ми вчасно подали позови в суди різних інстанцій, в тому числі і в Гаазький, щодо окупованого майна. І враховуючи те, що зробили це одні з перших, по нашому питанню було прийнято позитивне рішення, – розповів Андрій Крисоватий.

Що цікаво, останній український прапор у Криму, напевно, був спущений саме з кримського філіалу ТНЕУ. Сталося це 12 червня 2014 року, а весь Крим українську символіку почав знімати з березня 2014 року або й раніше.

Якщо будівля вузу у Форосі перебуває під контролем ТНЕУ, то вузівський оздоровчий санаторій у Саках (Крим) захоплений окупантами. За словами ректора, вуз щодо захисту майнових прав на санаторій пішов за стандартною процедурою - через Міністерство юстиції України. Юристи десь недопрацювали, і нині маємо ситуацію, що приміщення санаторію у ТНЕУ забрали.

Має проблеми тернопільський вуз і зі своїм філіалом у Єревані (Вірменія), де навчаються 654 студенти та працюють 82 вірмени.

– У Єревані ми знаходимось 12 років і жодного року проблем не було, але за останніх два місяці Вірменське міністерство освіти подало на наш філіал два позови. Він функціонує за українським законодавством, тому, звісно, що воно не може відповідати вірменському. Дивно, що виникла така ситуація, адже, до прикладу, в Греції працює ще один наш філіал, у якому ми теж видаємо українські дипломи. Виявляється, в країні ЄС у нас проблем немає, а в країні СНД вони мають місце. Нещодавно мав розмову з заступником Міністра освіти України і ми домовилися, як вирішити проблему нестиковки правової бази. Переконаний, випускники Єреванського навчально-наукового інституту ТНЕУ отримають українські дипломи, не дивлячись на те, що є перепони Вірменського міністерства освіти, – заявив ректор ТНЕУ.

На думку Андрія Крисоватого, конфлікт у Єревані виник не так на освітянському ґрунті, як на політичному, адже Вірменія в російсько-українському конфлікті підтримує саме Росію.

Віталій Попович

Суспільство


У Тернополі - нова маршрутна мережа: що змінилось?
У Тернополі слони вільно ходять по футбольному полі!
В обласному центрі – «війна» проти «кривавої» гойдалки
У Тернополі може зрости вартість проїзду в маршрутках!
Громади Тернопільщини не можуть вкладати коштів у дороги!
Де якісно і недорого відпочити тернополянам цього літа?
У Тернополі зводять будинок для самотніх та безпритульних
Заради тернопільської еліти змінюють межі ботанічного заказника
Невідомому хмельничанину віддали понад 450 га зборівської землі!
Тернополяни воюють за зрубані у центрі міста дерева
Повістка для демобілізованах: у Тернополі черговий військовий конфлікт?
У нарахуваннях субсидій знову зміни
Мер Тернополя вперше наклав «земельне» вето
Влада підсадила людей на соціальні «ін’єкції»
На скільки насправді з 1 травня збагатіли мешканці області?
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(3)

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Юридична консультація


Юридична консультація
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп