Мер Тернополя вперше наклав «земельне» вето

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Мер Тернополя Сергій Надал вкотре показав характер. За шість мерських років він вдруге скористався правом вето. Першого разу воно стосувалося кадрового призначення. А ось у земельній сфері таких інцидентів поки не було. Як з’ясувалося, предметом конфлікту стала земельна ділянка на вул. Шептицького, яку нещодавно депутати віддали в оренду приватному підприємству. В кулуарах мерії розповідають, що мер Тернополя має давні рахунки з дотичними до нього особами, тому передача землі була заблокована.

Розбиратись у цій ситуації, хто правий, а хто ні, - справа невдячна. Однак точно можна назвати переможців та тих, що програли. Передісторія цього питання була чималою і розпочалася ще у 2014 році. Саме тоді КП «Тернопільводоканал» звернулося до суду стосовно ПП «Оранж А» у зв’язку з тим, що воно розгорнуло діяльність на ділянці, під якою знаходяться комунікації підприємства. Її ПП отримало в користування відповідно до рішення міської ради. Знаходиться ділянка теж на вул. Шептицького, позаду готельно-ресторанного закладу «Garden Hall». Конфлікт між ПП та водоканалом не вичерпався й досі, нині він зайшов у судові інстанції. А кілька тижнів тому на засіданні сесії розглянуто питання про виділення ще однієї ділянки цій же бізнес-структурі. Територія дотична до тієї, що вже перебувала в користуванні «Оранж А». Виходить, підприємство просто хотіло розширити територію шляхом долучення ще однієї ділянки. Що цікаво, жодних заперечень, на відміну від мера Тернополя, депутати не мали і більшістю голосів підтримали проект рішення.

Міський голова намагався переконати депкорпус не віддавати землю підприємству. На сесію навіть запросили директора водоканалу, який наполягав, що на новій ділянці теж знаходяться комунікації. Коли і це на колег не подіяло, пан Надал вдався до радикальних кроків – уперше наклав вето на земельне питання. А після цього, як належить, скликав позачергову сесію.

Депутати мали розглянути питання щодо зупинення міським головою Тернополя Сергієм Надалом рішення міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0978 га за адресою вул. Шептицького, 34 ПП “Оранж А”. Проте сесія, запланована на 5 травня, не відбулася. В результаті останнє слово було за Сергієм Надалом.

Варто відзначити, що навіть якби депутати зібралися, то навряд це щось змінило б. Назбирати опозиційним депутатам необхідну кількість голосів проти даного рішення, особливо в такі стислі терміни, було вкрай важко. Очевидно, що дружні до мера фракції підтримали б його і це тільки потішило б самолюбство міського очільника. Це було б свідченням того, що він досі має колосальний вплив на депутатський корпус. З іншого боку, депутати могли не прийти і через те, аби зайвий раз не демонструвати, під чиїм каблуком вони знаходяться.

Що ж до самої ділянки, то звинувачення стосовно неї депутати конфіденційно називають нісенітницями. Позов стосується ділянки, яку “Оранж А” отримало раніше.

Нині міське керівництво посилається на те, що ділянка, на яку претендує “Оранж А”, знаходиться у прибережній зоні ще й на комунікаціях водоканалу. Та навіть депутати мають сумніви, що так воно і є. Кажуть, що насправді ця нездорова ситуація склалася через давній конфлікт міського голови Сергія Надала та колишнього начальника міського Держкомзему Юрія Фролова, з яким, до речі, місцеві ЗМІ пов’язують ПП “Оранж А”. Зауважимо, що у Фролова з міським головою давній конфлікт, який тягнеться ще від 2012 року.

У близькому до міського голови оточенні розповідають, що тривалий час, ще будучи на посаді міського земельника, Фролов під різними приводами не підписував земельних питань міської ради. Так тривало доти, поки із земельником не розрахувалися землею на тій самій вулиці Шептицького, оформивши її на підставну особу. Але Фролову виявилось цього замало, і він далі продовжував “шантажувати” мерію. Очевидно, міський голова, відомий своєю доброю пам’яттю, не зміг простити опальному чиновнику колишніх образ.

Зоряна Гарасимів

Суспільство


У Тернополі - нова маршрутна мережа: що змінилось?
У Тернополі слони вільно ходять по футбольному полі!
В обласному центрі – «війна» проти «кривавої» гойдалки
У Тернополі може зрости вартість проїзду в маршрутках!
Громади Тернопільщини не можуть вкладати коштів у дороги!
Де якісно і недорого відпочити тернополянам цього літа?
У Тернополі зводять будинок для самотніх та безпритульних
Заради тернопільської еліти змінюють межі ботанічного заказника
Невідомому хмельничанину віддали понад 450 га зборівської землі!
Тернополяни воюють за зрубані у центрі міста дерева
Повістка для демобілізованах: у Тернополі черговий військовий конфлікт?
У нарахуваннях субсидій знову зміни
Мер Тернополя вперше наклав «земельне» вето
Влада підсадила людей на соціальні «ін’єкції»
На скільки насправді з 1 травня збагатіли мешканці області?
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(3)

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Юридична консультація


Юридична консультація
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп