В обласному центрі – «війна» проти «кривавої» гойдалки

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Стара гойдалка, яку в народі називають «Сонечко», в центрі Тернополя стала причиною скандалу між мешканцями та місцевим ЖЕКом. Забава стоїть у дворі поміж будинків на вул. Руській та роками псує нерви своїм сусідам. Люди кажуть, що гойдалка небезпечна для дітей, адже на ній можна «вкрутити» кувирок на всі 360 градусів, як наслідок - зламати руки, ноги, і, що найгірше, хребет.

 

Відкритий перелом через «Сонечко»

Як говорили, так і сталося. Буквально минулого тижня, у вівторок, учень першої гімназії (5 клас), ігноруючи зауваження мешканців будинку, що поруч,  «докрутився» так, що заробив відкритий перелом лівої ноги.

- Декілька разів я зверталася в ЖЕК і просила, аби цю гойдалку прибрали. Мені сказали, що мешканці проти її зрізання. Ну якщо вони проти – то що я можу зробити. Розумієте, тут одні проти, інші - за. Але що цікаво, коли були у нас збори 14 березня, то прийшла на них тільки я одна. Всім іншим байдуже. Тоді знову ж таки я піднімала питання про ті гойдалки, і далі нуль реакції, - каже пані Людмила, голова прибудинкового комітету, вул. Руська, буд. 24.

Жінка каже, що батьки (які живуть там), в яких є діти, теж неодноразово звертались і в ЖЕК, і в міську раду, аби ту гойдалку зрізали. Але отримали відмову.

- Площадка не помальована, дзвоню, вони кажуть, що ще зроблять. А коли ж? І гойдалку зрізати не хочуть,- обурюється пані Людмила.

Люди кажуть відверто, що як таких письмових скарг не подавали, однак неодноразово телефонували в міськраду, особисто говорили про це начальнику ЖЕКу. Останній, за їх словами, тікає та ухиляється від відповіді.

- Він говорив, що мешканці будинків збирали підписи на демонтаж небезпечної гойдалки. В результаті демонтували ту, яку можна було ще полагодити, а «Сонечко» залишили,- стверджує пані Людмила.

До цього таких прикрих випадків, які спіткали школяра, мешканці не спостерігали: діти діставали лише легкі травми та синці. Однак люди переконані, що їм просто щастило, і ніхто не знає, чия дитина постраждає від «Сонечка» наступною.

- Я йому (постраждалому хлопчику – авт.) казала не раз: не лізь на ту гойдалку, вона ж аварійна, в будь-який момент може перевернутися. Зламає дитина хребет і що потім батьки робитимуть? От вчора він сидить переляканий, вже не огризається, бо ж уявіть собі, кістка назовні вилізла. А до того ж він мене буквально нецензурною лайкою «крив», - каже пані Людмила.

Голова прибудинкового комітету переконана, що гойдалку давно пора зняти, адже вона, за її словами, не потрібна!

- От школи №24, №6 поруч,  всі діти після уроків звідти ідуть до нас у двір на ту гойдалку. Може будь з ким таке статися. Вони ж не чують наших зауважень!- каже жінка.

ЖЕК обіцяє зрізати

Начальник ЖЕКу «Мрія» Михайло Лучко, який, власне, обслуговує даний двір, каже, що готовий хоч зараз прибрати ту «криваву» гойдалку, але для цього потрібно скаржитись людям не усно, а письмово.

- Ми раніше зняли гойдалку «Потяг», бо вона була уже поламана. Зараз для них (мешканців двору на вул. Руській, 24 – авт.) виготовляємо нову, десь через тиждень поставимо. А те «Сонечко» я давним-давно хотів зрізати, та мешканці ж не давали, повискакували з криками. Мені самому вона там не подобається, бо як прохідний двір через неї, і сальто роблять, і все, що хочеш… Якщо треба, то я приберу хоч уже. Нехай вони від імені голови прибудинкового комітету напишуть звернення, щоб я мав на це підстави. Так, були усні прохання до цього, але письмових - ні. Там же купа мешканців, одні говорять так, інші - по-іншому. А буде папір, то я в той же день зріжу, - запевняє  начальник ЖЕКу  «Мрія» Михайло Лучко.

У телефонній розмові з нашими журналістами мешканці пообіцяли направити лист-звернення в ЖЕК уже цього тижня. Якщо пан Лучко не відмовиться від власних слів, то вже найближчим часом «Сонечко», яке люди називають «кривавим», приберуть. Мабуть, школярі не дуже зрадіють ліквідації їх улюбленої забави, проте потім, може, і зрозуміють, що на місці хлопчика Юри, який зламав ногу, могли бути  й вони. І хто знає, чи все обійшлося б тільки ногою…

Тетяна Колеснік

Суспільство


У Тернополі - нова маршрутна мережа: що змінилось?
У Тернополі слони вільно ходять по футбольному полі!
В обласному центрі – «війна» проти «кривавої» гойдалки
У Тернополі може зрости вартість проїзду в маршрутках!
Громади Тернопільщини не можуть вкладати коштів у дороги!
Де якісно і недорого відпочити тернополянам цього літа?
У Тернополі зводять будинок для самотніх та безпритульних
Заради тернопільської еліти змінюють межі ботанічного заказника
Невідомому хмельничанину віддали понад 450 га зборівської землі!
Тернополяни воюють за зрубані у центрі міста дерева
Повістка для демобілізованах: у Тернополі черговий військовий конфлікт?
У нарахуваннях субсидій знову зміни
Мер Тернополя вперше наклав «земельне» вето
Влада підсадила людей на соціальні «ін’єкції»
На скільки насправді з 1 травня збагатіли мешканці області?
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(3)

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Юридична консультація


Юридична консультація
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп