Університетська лікарня отримала дороге медичне обладнання

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Вже третій медичний гуманітарний вантаж отримала Тернопільська обласна лікарня завдяки співпраці Благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» та Благодійного фонду Агрохолдингу «МРІЯ». Організації уклали угоду про співпрацю та регулярно реалізовують спільні ініціативи.

 

За словами керівника благодійного фонду агрохолдингу «Мрія» Василя Мартюка, одним з найбільших та найважливіших спільних проектів є забезпечення необхідним медичним обладнанням обласних лікарень, що дозволяє організувати повноцінний процес лікування.

«Благодійний фонд агрохолдингу «Мрія» допоміг із перевезенням та розмитненням цього дорогого обладнання, яке вкрай необхідне для розвитку та підтримки медицини і, зокрема, проходження реабілітації учасників АТО. Загалом на ці потреби ми виділили понад 200 тис. грн.», - розповів Василь Мартюк.

Побачити, як на практиці використовують придбане медичне обладнання, прибула голова правління благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» Оля Чуйко-Дурбак, яка 24 березня перебуває на Тернопільщині з робочим візитом. Вона зазначила, що вже не вперше проблему медичного забезпечення українських лікарень доводиться вирішувати неурядовій організації, яка набагато ефективніше працює, виконуючи державні функції, адже довіра іноземних країн до благодійної організації «Міжнародна асоціація підтримки України» дуже висока через успішну і прозору діяльність.

«Медичні прилади – це підтримка, але не стратегія. Стратегія – це нові технології. Головне – це розвиток громад, змінити світогляд на позицію “робити те, що ми можемо самі зробити”, – підкреслила Оля Чуйко-Дурбак. На її думку, саме активна позиція громади може сприяти прискоренню змін: запитання до влади і демонстрація досягнень громадських організацій у медичній сфері спонукатиме урядовців працювати ефективніше.

За словами головного лікаря Тернопільської університетської лікарні Василя Бліхара, партія техніки, яку отримав медичний заклад 24 березня, вже третя за рахунком.

«Усе, що ми отримали сьогодні, вкрай потрібне: дихальний апарат, моніторні системи, концентратори кисню, розхідні матеріали та меблі. Все потрапило в палати «з коліс». Відсутність дихальної апаратури – це проблема для наших лікувальних установ. У реанімаційних відділеннях в ідеалі має бути один апарат на кожне ліжко, однак, на жаль, в жодній реанімаційній України немає такого забезпечення. Концентратори кисню дозволяють проводити кисневу терапію пацієнтам, яких ми знімаємо зі штучної вентиляції легенів або допоміжної. Також використовуємо їх у відділеннях для важкохворих. Монітори працюють цілодобово, тому в них є особлива потреба. Тож це обладнання буде використовуватись однозначно», - наголосив Василь Бліхар.

Загалом Тернопільська обласна лікарня отримала операційний рентгенівський апарат, сучасний апарат штучного дихання, сім концентраторів кисню, вісім моніторів стану пацієнта, перев’язувальний матеріал, обладнання для анестезії, хірургічний інструментарій та інший медінвентар і медзасоби.

Також у Тернопільській університетській лікарні діє проект «Палата для АТО», де учасники АТО та члени їхніх родин зможуть отримати медичні послуги кращого рівня. Такі палати обладнані сучасним медобладнанням, зокрема, багатофункціональними ліжками з протипролежневими матрацами. Інше дороге медобладнання зможе покращити рівень послуг, які надаватимуть у медзакладі.

Здоров'я


«Швидка» матиме єдиний диспетчерський пункт
Тернопільські медики «швидкої» – кращі в Україні!
Тернопільська лікарня зробила те, що урядовці тільки планують
Реорганізація третьої лікарні: благо чи нова афера?
Лікарню на Тернопіллі доводять до закриття?
У Тернополі впроваджують нові технології
З допомогою нового обладнання у Тернополі провели унікальну операцію
З допомогою нового обладнання провели унікальну операцію
Стаціонар Кременецького протитуберкульозного диспансеру хочуть закрити
Чому в Чорткові насправді закривають диспансер?
Університетська лікарня отримала дороге медичне обладнання
Сучасні методи – на власні очі. Репортаж з операційної
В Тернопільській області не можуть поділити… кров
Комунальні аптеки знову хочуть об’єднати
Побиття, напади та покуси: від чого страждають місцеві медики?
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(3)

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Юридична консультація


Юридична консультація
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп

Банери

medikuspoliklinika
pober
kendo
vepr
newart