Тернопільські медики «швидкої» – кращі в Україні!

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тернопільські медики стали кращими на змаганнях бригад швидкої допомоги. Протягом трьох днів свою вправність та майстерність продемонстрували не тільки медики, а й водій «швидкої». У підсумку тернопільська команда виборола перше місце і почесний кубок переможців.

 

Шостий Всеукраїнський чемпіонат бригад швидкої допомоги відбувся у Харкові 25-27 травня.  Участь у змаганнях взяла тридцять одна бригада швидкої допомоги з усіх регіонів України, а також бригада швидкої допомоги з Литви. Тернопільщину цьогоріч представляли лікар Олександр Ляшко, фельдшери Василь Яськів та Наталя Панько і водій Володимир Андрушків. У такому ж складі команда працює і в реальному житті уже протягом трьох років.

Загалом учасники чемпіонату пройшли десять завдань. Окрім звичних, на чемпіонаті були й досить складні конкурси. Зокрема - «Куля», де потрібно було надавати екстрену меддопомогу потерпілому з вогнепальними пораненнями, який упав з висоти. Не менш цікавим було змагання «Правдива історія», в якому нагальної допомоги після вибуху в гаражі потребував постраждалий з двома ампутаціями.

Найвелелюднішим і найскладнішим був конкурс «Масовка», де потрібно було рятувати 25 потерпілих унаслідок вибуху на мітингу.

- Це був один з найважчих конкурсів, - каже лікар ЦМЕД Олександр Ляшко, - тому що було задіяно велику кількість людей. Варто віддати належне студентам місцевого медичного училища, які виконували роль потерпілих. Вони настільки вдало та правдоподібно імітували пошкодження, що в один момент я подумав, що людині справді потрібна медична допомога.

Лікарі розповідають, що чимало ситуацій, з якими вони зіткнулися на змаганнях, траплялися з ними і під час реальних випадків.

Особливу увагу лікарів і фельдшерів швидкої допомоги привернув майстер-клас підрозділу особливого призначення «Сварог-2». На ньому бригади швидкої допомоги навчали, як швидко й правильно діяти в умовах раптової терористичної атаки або артилерійського обстрілу. Ще однією особливістю проведення змагань у цьому році став конкурс для водіїв швидкої, що пройшов на Харківському автодромі: за його умовами  водій мав пройти складний та звивистий маршрут, встановлений організаторами, за максимально короткий час.

- Напередодні водій пройшов курси з надання домедичної допомоги у навчально-тренувальному центрі, адже всі водії повинні працювати на рівні з медиками і вміти надати домедичну допомогу. На розгляді у ВР перебуває законопроект, який передбачає, що водії екстреної медичної допомоги прирівнюються до медиків. Відповідно вони будуть отримувати всі пільги, як і лікарі, - це надбавки, кошти на оздоровлення тощо, - каже головний лікар обласного Центру екстреної допомоги Михайло Джус.

Перше місце на чемпіонаті, як уже зазначалось, зайняла команда з Тернополя, друге - дісталося команді харків'ян, а третє - медикам із міста Суми.

Здоров'я


«Швидка» матиме єдиний диспетчерський пункт
Тернопільські медики «швидкої» – кращі в Україні!
Тернопільська лікарня зробила те, що урядовці тільки планують
Реорганізація третьої лікарні: благо чи нова афера?
Лікарню на Тернопіллі доводять до закриття?
У Тернополі впроваджують нові технології
З допомогою нового обладнання у Тернополі провели унікальну операцію
З допомогою нового обладнання провели унікальну операцію
Стаціонар Кременецького протитуберкульозного диспансеру хочуть закрити
Чому в Чорткові насправді закривають диспансер?
Університетська лікарня отримала дороге медичне обладнання
Сучасні методи – на власні очі. Репортаж з операційної
В Тернопільській області не можуть поділити… кров
Комунальні аптеки знову хочуть об’єднати
Побиття, напади та покуси: від чого страждають місцеві медики?
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(3)

Розкажіть друзям

Бойкот російським товарам

Юридична консультація


Юридична консультація
WS Templates and WS Extensions by web-shop.in.ua rent a crane by www.tvisa.in.ua and exvator rent.
Travels best Travels best the best for you in www.travels-best.com Travels best the best for you in www.travels-best.com
Аренда крана Киев Аренда автокрана Киев Ирпень Буча Гостомель www.arenda-tehniki.in.ua Аренда автокрана Киев www.arenda-tehniki.in.ua

Відео дня(1)

Відео дня(2)

Новини партнерів

Гороскоп

Банери

medikuspoliklinika
pober
kendo
vepr
newart